Apie mus

Bendra informacija

„Obuolių sala“ – tai ne tik keturių žvaigždučių moderniai įrengtas kempingas, bet ir poilsiavietė esanti Grabuosto ežero saloje. Čia Jūs rasite ramų poilsį išskirtinės gamtos apsuptyje ir turiningai praleisite savo laisvalaikį. Nakvynei galite pasirinkti Jums tinkamas poilsines – keturių vietų su patogumais skirtos šeimoms ir dviejų vietų su bendrais dušais ir wc . Kempinge yra įrengtos aikštelės su visais prisijungimais autokaravanams, o dalis salos skirta palapinių įsirengimui, pasirenkant vietą prie ežero kranto ar obelų pavėsyje. Norint tik praleisti dieną saloje, išsikepti lauko kepsnių ar pasimaudyti, užsiregistravę administracijoje ir susimokėję iškylos mokestį, galėsite pasirinkti Jums tinkamą vietą.

Kviečiame apsilankyti kempingo restorane su terasa, šalia kurio įrengta vaikų žaidimo aikštelė, todėl galėsite ramiai mėgautis maistu ir gėrimais, visada matydami, ką veikia Jūsų vaikai.

Restorano antrame aukšte įrengta konferencijų - pobūvių salė 50-60 žmonių, puikiai tinkanti tiek seminarų , tiek privačių švenčių organizavimui. Kad jūsų šventė būtų dar įspūdingesnė galima užsisakyti tokias pramogas, kaip pasivažinėjimas keturračiais, visureigiais, skraidymas oro balionu, dažasvydžis, estrados atlikėjų šou.

Jūsų laisvalaikiui įrengtos dvi teniso kortų aikštelės, tinklinis. Romantiškam pasiplaukiojimui ir žvejybos mėgėjams – visada paruoštos valtys Grabuosto ežero pakrantėje. Na, o pirties malonumų mėgėjams siūlome pirties kompleksą (8 – 10 žmonių) su erdve priepirčio sale ir terasa.

Atšilus orams rengiami dideli renginiai, sąskrydžiai, suvažiavimai kurių sėkmę garantuoja tam ideali vieta, puikus aptarnavimas, Jūsų ir Mūsų gera nuotaika.

Parduodami sklypai

Parduodami sklypai

Kaip mus rasti

Kaip mus rasti

Paslaugos ir kainos

Paslaugos ir kainos